Montaż wymiana zamków Konstancin Jeziorna

Zamki do drzwi
Montaz i wymiana zamkow Konstancin Jeziorna

NIESPRAWNY ZAMEK – ROZWIĄŻEMY TEN PROBLEM!

Jeśli Twój zamek drzwiowy po raz kolejny uległ rozregulowaniu i masz dość jego szwankowania, nie wahaj się i zadzwoń do pogotowia zamkowego w Konstancinie! To zadanie właśnie dla naszego ślusarza! Zamek drzwiowy to gwarancja bezpieczeństwa Twojego domu, dlatego nie zwlekaj ani chwili dłużej i zadzwoń pod nr 784-799-733, a my zadbamy o profesjonalny montaż i wymianę zamków.
 W usługach ślusarskich jesteśmy doświadczeni i bezkonkurencyjni. Nasz ślusarz nie tylko dokona montażu i wymiany zamków, ale również poinstruuje, w jaki sposób dokonywać samodzielnej podstawowej pielęgnacji i regulacji nowego zamka drzwiowego. W naszej ofercie dostępne są zamki najlepszych i sprawdzonych na rynku marek takich jak: Gerda, Ikon czy Keso. Zadzwoń do nas już dziś i zapewnij sobie komfort bezpieczeństwa z nowym, lepszej jakości zamkiem.

Nasze pogotowie zamkowe funkcjonuje na rynku od 20 lat. Wykonując pracę kierujemy się dobrem i bezpieczeństwem klienta, do którego zawsze podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Jakość naszych usług jest gwarantem pełnej satysfakcji. Już dziś nasze pogotowie zamkowe jest do Państwa dyspozycji również na obszarze Konstancina i okolic. Przyjmujemy zgłoszenia przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Zapewniamy usługi najwyższej jakości: szybko, solidnie i fachowo. 

Nie zwlekaj i zadzwoń pod nr 784-799-733, a my rozwiążemy Twój problem błyskawicznie!

Pogotowie ślusarskie w Konstancinie Jeziorna świadczy również inne usługi:
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Naprawa zamków
Ślusarstwo